Ubytování - Lednice - Pálava

 

Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku

 
Ubytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenkuUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pokoj
Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenku - restauraceUbytování Pálava - Lednice  - ložnice v apartmánuUbytování Pálava - Lednice  - koupelna v apartmánuUbytování Pálava - Lednice  - obývací pokoj v apartmánuUbytování Pálava - Lednice  - pokojUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pokoj v chatceUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenku - chatkyUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenku - chatkyUbytování Pálava - Lednice  - ložnice a přistýlka v chatceUbytování Pálava - Lednice  - ložnice v chatceUbytování Pálava - Lednice  - ložnice v chatceUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenku - dětské hřiště u penzionuUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenku - zahrada s ohništěmUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenku - restaurace s krbemUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenkuUbytování Pálava - Lednice - Ubytování v Penzionu u zámeckého rybníku - pohled zvenku - parkoviště u penzionu
 

UBYTOVÁNÍ LEDNICE - PÁLAVA

Koňská farma v Lednici na Pálavě

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt

Volný čas

Základní informace
jižní Morava

 

Fotogalerie
jižní Moravy

 

Další ubytování na jižní Moravě::

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování jižní Morava

na Českých výletech

 

Penziony jižní Morava

 

Ubytování Pálava

 

----------------------------------------

 

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Čechy

 

CENA UBYTOVÁNÍ

Koňská farma v Lednici na Pálavě - kód: bc09

 

Akce na říjen 2018            sleva 10% z ubytování!


ubytování v penzionu od dubna – do října, v sezoně upřednostňují týdenní pobyty

 

dvoulůžkový pokoj v penzionu

1.200 Kč/noc

chatka pro 2 osoby

950 Kč/noc

přistýlka

285 Kč/noc

apartmán pro 2 - 4 osoby

2.190 Kč/noc

snídaně/dospělý

130 Kč

polopenze/dospělý

250 Kč

snídaně/dítě do 12 let

80 Kč

polopenze/dítě do 12 let

150 Kč

děti do 3 let bez nároku na služby

zdarma

degustace a posezení ve sklípku

od 550 Kč/osoba

 

Na místě se platí rekreační poplatek (19 Kč/osoba/den), parkovné (20 Kč/den) a poplatek za psa (malý - 100 Kč/den, velký 200 Kč/den) a případné zapůjčení přímotopu do chatky (100 Kč/noc).
V objektu zajišťují návštěvu vinného sklípku na Pálavě – degustace s výkladem, posezení, 1 l vína na osobu a studené mísy, doprava do sklepa a ze sklepa (cca 3 km).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přehledy ubytování v ČR

 

Ubytování podle oblastí Tématické přehledy ubytování

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování Jizerské hory

 

Ubytování Krkonoše

 

Ubytování Český ráj

 

Ubytování Orlické hory

 

Ubytování Beskydy

 

Chaty a chalupy

 

Chaty a chalupy k pronajmutí

 

Školy v přírode

 

Dovolená s dětmi

 

Ubytování na horách

 

Silvestr na horách

 

Silvestrovské pobyty

 

Vánoce na horách

 

 

Zaujalo nás - tipy na cesty a dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

Odkazy - doporučujeme:

Chaty a chalupy, Chalupa na Šumavě, Dovolená v ČR na www.ceskapohoda.cz, Chalupa v Lužických horách, Chaty a chalupy na Českých výletech, Ubytování Jizerka, Jizerské hory, Jizerka, Silvestr na horách, Silvestrovské pobyty, Vánoce na horách, Vinobraní, Vinné sklípky s ubytováním

 

 

Všechna práva stránky Ubytování - Lednice - Pálava - Koňská farma v Lednici na Pálavě vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz